Our range of products include sofa paya ss - 3inch 50x50, sofa paya ss - 4 inch 50x50, sofa paya ss - 3 inch 60x60 and sofa paya ss - 4 inch 60x60.
₹ 90 / Piece Get Latest Price
| Height (in inches) | 3 Inch |
| Shape | Square |
| Country of Origin | Made in India |
| Size | 50X50mm |
| Colour | Silver |
Elevate the look and stability of your furniture with our premium Stainless Steel Sofa Paya (Sofa Paya SS). Crafted from high-quality, rust-resistant stainless steel, these sofa legs are designed to provide sturdy support and a sleek, modern finish to your sofas. Available in various sizes to match your furniture requirements:
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Height (in inches) | 4 Inch |
| Shape | Square |
| Finish Type | Matt |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Silver |
| Size | 50X50mm |
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Height (in inches) | 3 Inch |
| Shape | Square |
| Finish Type | Matt |
| Country of Origin | Made in India |
| Size | 60X60mm |
₹ 145 / Piece Get Latest Price
| Height (in inches) | 4 Inch |
| Shape | Square |
| Finish Type | Matt |
| Country of Origin | Made in India |
| Size | 60X60mm |
Shail Doshi (Proprietor)
Gayatri Wooden Moulding Makers
20/21/22 Amar Estate Nr. Super Bread Anil Starch Road Memco
Ahmedabad - 380025, Gujarat, India