Offering you a complete choice of products which include w hinges ss welded lock - 75x12x6mm, w hinges ss welded lock - 75x12x12mm, w hinges ss welded lock - 75x12x19mm, w hinges ss welded lock - 75x12x25mm, w hinges ss welded lock - 75x19x6mm and w hinges ss welded lock - 75x19x12mm.
₹ 56 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X12X6mm |
| Hinge Type | W Hinges |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish Type | Steel |
| Color | Silver |
₹ 59 / Piece Get Latest Price
| Size | 75 X 12 X 12 mm |
| Color | Silver |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
| Materal | Stainless Steel |
₹ 62 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Thickness | 2 mm |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 61 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X6 |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish Type | Steel |
| Color | Silver |
₹ 64 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X12 |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish Type | Steel |
| Color | Silver |
₹ 67 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X19 |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish Type | Steel |
| Color | Silver |
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X25 |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | W type hinges |
| Thickness | 1.6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X12X12mm |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Thickness | 1.6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 29 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Hinge Type | Butt Hinge |
| Size | 75 X 12 X 6 mm |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Hinge Type | Butt Hinge |
| Size | 75 X 12 X 12 mm |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 33 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Hinge Type | Butt Hinge |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
| material | Stainless steel |
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Size | 3 inch |
| Hinge Type | L Hinges |
| Finish Type | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
| Suitable For | Door, Window and Cabinet |
₹ 141 / Piece Get Latest Price
| Size | 3 inch |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish Type | Steel |
| Color | Silver |
Shail Doshi (Proprietor)
Gayatri Wooden Moulding Makers
20/21/22 Amar Estate Nr. Super Bread Anil Starch Road Memco
Ahmedabad - 380025, Gujarat, India