We are a leading Manufacturer of w hinges ss welded - 75x12x6mm, w hinges ss welded - 75x12x19mm, w hinges ss welded - 75x12x25mm, w hinges ss welded - 75x19x25mm, l hinges ss welded - 75x12x19mm and l hinges ss welded - 75x19x6mm from Ahmedabad, India.
₹ 39 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X12X6mm |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Thickness | 1.6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 41 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X12X19 |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Thickness | 1.6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 43 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X12X25 |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | W Hinges |
| Thickness | 1.6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 47 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X25 |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Thickness | 1.6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 31 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish | Stainless steel |
₹ 31 / Piece Get Latest Price
| Hinge Type | L type Hinges |
| Color | Silver |
| Thickness | 1.5 mm |
| Size | 75X19X6mm |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 33 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Thickness | 1.5 mm |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
| Finsh type | Stainless steel |
₹ 34 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Window |
| Country of Origin | Made in India |
| material | Stainless Steel |
₹ 36 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Hinge Type | Butt Hinge |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish Type | Metal Finish |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Size | 3X19X19 |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish Type | Steel |
| Color | Silver |
₹ 43 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X6mm |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Thickness | 1.5 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Suitable for | Door and Window |
| Finish | Polished |
₹ 44 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X12mm |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Thickness | 1.5 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
₹ 45 / Piece Get Latest Price
| Size | 75X19X19mm |
| Hinge Type | W type Hinges |
| Thickness | 1.5 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
Shail Doshi (Proprietor)
Gayatri Wooden Moulding Makers
20/21/22 Amar Estate Nr. Super Bread Anil Starch Road Memco
Ahmedabad - 380025, Gujarat, India