77% Response rate
Our range of products include drywall screw - sizes ( 38x8 ).
₹ 0.8 / Piece Get Latest Price
| Length | 38 mm (1.5 inch) |
| Thread Type | Coarse Thread |
| Screw Length | 38 mm |
| Usage/Application | Furniture |
| Head Type | Star Type (X) |
| Material | Gypsum |
| Screw Diameter | 8 mm |
| Finish | Black Phosphate |
| Color | Black |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Shail Doshi (Proprietor)
Gayatri Wooden Moulding Makers
20/21/22 Amar Estate Nr. Super Bread Anil Starch Road Memco
Ahmedabad - 380025, Gujarat, India
