Providing you the best range of drywall screw - sizes ( 60x10 ) with effective & timely delivery.
₹ 1.67 / Piece Get Latest Price
| Length | 60 mm |
| Thread Type | Coarse Thread |
| Screw Length | 60 mm |
| Usage/Application | Furniture |
| Head Type | Star Type (X) |
| Material | Gypsum |
| Screw Diameter | 10 mm |
| Finish | Black Phosphate |
| Color | Black |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Shail Doshi (Proprietor)
Gayatri Wooden Moulding Makers
20/21/22 Amar Estate Nr. Super Bread Anil Starch Road Memco
Ahmedabad - 380025, Gujarat, India