Leading Manufacturer of kitchen tandem - 22x8 coller 5-year guarantee, kitchen tandem - 22x4 coller 5-year guarantee, kitchen tandem - 20x8 coller 5-year guarantee, kitchen tandem - 22x8 calito 1-year guarantee, kitchen tandem - 22x6 calito 1-year guarantee and kitchen tandem - 20x6 calito 1-year guarantee from Ahmedabad.
₹ 2500 / Set Get Latest Price
| Material | SS |
| Color | Gray |
| Size | 20X4, 20X6, 20X8, 22X4, 22X6, 22X8 |
| Usage/Application | Kitchen |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2200 / Set Get Latest Price
| Material | SS |
| Color | Gray |
| Size | 20X4, 20X6, 20X8, 22X4, 22X6, 22X8 |
| Usage/Application | Kitchen |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2400 / Set Get Latest Price
| Material | SS |
| Color | Gray |
| Size | 20X4, 20X6, 20X8, 22X4, 22X6, 22X8 |
| Usage/Application | Kitchen |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1550 / Set Get Latest Price
| Material | SS |
| Color | Dark Gray |
| Size | 20X4, 20X6, 20X8, 22X4, 22X6, 22X8 |
| Usage/Application | Kitchen |
| Country of Origin | Made in India |
| Standard | A1 |
₹ 1450 / Set Get Latest Price
| Material | SS |
| Color | Dark Gray |
| Size | 20X4, 20X6, 20X8, 22X4, 22X6, 22X8 |
| Usage/Application | Kitchen |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1350 / Set Get Latest Price
| Material | SS |
| Color | Gray |
| Size | 20X4, 20X6, 20X8 |
| Usage/Application | kitchen |
| Country of Origin | Made in India |
| Standard | A1 |
₹ 1250 / Set Get Latest Price
| Material | SS |
| Color | Gray |
| Size | 20X4, 20X6, 20X8 |
| Usage/Application | kitchen |
| Country of Origin | Made in India |
| standard | A1 |
₹ 240 / Set Get Latest Price
| Length | 12 inches |
| Slide Type | Drawer |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Ozone |
| Size | 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22" inch |
| Usage/Application | Kitchen cabinets, office furniture |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 440 / Set Get Latest Price
| Closing Mechanism | Automatic |
| Length | 22 inches |
| Mount Type | Side Mount |
| Extension Type | Full Extension |
| Slide Type | Drawer |
| Brand | Ozone |
| Size | 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22" inch |
| Usage/Application | Kitchen cabinets, office furniture |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 200 / Set Get Latest Price
| Length | 12 inches |
| Material | Stainless Steel |
| Slide Type | Drawer |
| Size | 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22" inch |
| Usage/Application | Kitchen cabinets, office furniture, Home furniture |
| Color | Silver |
| Brand | Link |
₹ 230 / Set Get Latest Price
| Length | 14 inches |
| Material | Stainless Steel |
| Slide Type | Drawer |
| Size | 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22" inch |
| Usage/Application | Kitchen cabinets, office furniture, Home furniture |
| Color | Silver |
| Brand | Link |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 300 / Set Get Latest Price
| Length | 18 inches |
| Material | Stainless Steel |
| Slide Type | Drawer |
| Size | 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22" inch |
| Usage/Application | Kitchen cabinets, office furniture, Home furniture |
| Color | Silver |
| Brand | Link |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 365 / Set Get Latest Price
| Length | 22 inches |
| Material | Stainless Steel |
| Slide Type | Drawer |
| Size | 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22" inch |
| Usage/Application | Kitchen cabinets, office furniture, Home furniture |
| Color | Silver |
| Brand | Link |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3850 / Set Get Latest Price
| Material | Steel |
| Color | Gray |
| Size | 22X4, 22X6, 22X8 |
| Usage/Application | Ideal for kitchen cabinets, pantries, and modular setups |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3100 / Set Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Basket Type | Pull Out Basket |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Standard | A1 |
| Colour | Silver |
| Size | 200mm |
₹ 3700 / Set Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Basket Type | Pull Out Basket |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Standard | A1 |
| Colour | Silver |
| Size | 300mm |
Shail Doshi (Proprietor)
Gayatri Wooden Moulding Makers
20/21/22 Amar Estate Nr. Super Bread Anil Starch Road Memco
Ahmedabad - 380025, Gujarat, India